Plany na dzisiejszy dzień

Siemka.

Dzisiejszego dnia będzie i pracowicie i trochę odpoczynku. Zaczynamy od pójścia do kina. Dziś święto kina więc bilety są po 11 zł 2d i 3d po 14 zł więc przegapić taką okazję było by strasznie. Film, który wybraliśmy to kochajmy się od święta.Wybór był prosty. Musi być komedia.

Po kinie planowo mamy tapetowanie. Zaraz po seansie wsiadamy w busa i jedziemy do moich sióstr. Czeka nas druga połowa pokoju, ustawianie szaf, półek, regał&oacu…

 

Siemka.

 

Dzisiejszego dnia będzie i pracowicie i trochę odpoczynku. Zaczynamy od pójścia do kina. Dziś święto kina więc bilety są po 11 zł 2d i 3d po 14 zł więc przegapić taką okazję było by strasznie. Film, który wybraliśmy to kochajmy się od święta. Wybór był prosty. Musi być komedia.

Po kinie planowo mamy tapetowanie. Zaraz po seansie wsiadamy w busa i jedziemy do moich sióstr. Czeka nas druga połowa pokoju, ustawianie szaf, półek, regałów. Musimy zdążyć zrobić to jeszcze dzisiaj. Bo jutro nie bardzo nam się będzie chciało, ty bardziej, że czekają mnie świeczniki z zamówień znajomych.

 

Jeśli macie chęć możecie zobaczyć filmik, który jest już dostępny na youtubie. 

https://www.youtube.com/watch?v=4aJw1jryXxw

 

Miłego oglądania 😉

 

Pozdrawiam, BARBARELLA 😉

 

 

 

 

 

 

 

Zajrzyj do mnie    koniecznie    😉

 

Zobacz również