Orzeźwienie przy upałach – cyrkulator

Dzień dobry.

Upały,upały ijeszcze raz upały. Fajnie gdy jest słonecznie, ciepłoi można się opalać. Ale gdy przychodzą temperatury powyżej 30 stopni to uciekamy w cień lub po prostu nie wychodzimy z mieszkań. A tam również jest gorąco i cieżko wytrzymać w takiej temperaturze.

Z pomocą przychodzi nam cyrkulator.

Jest dużo lepszy od tradycyjnego wendylatora. Ponieważ wprawia powietrzew obieg. W zwiazku z tym maonzastosowanie nie tylko latem, kiedy chłodzi dane pomies…

 

 

Dzień dobry.

 

Upały, upały i jeszcze raz upały. Fajnie gdy jest słonecznie, ciepło i można się opalać. Ale gdy przychodzą temperatury powyżej 30 stopni to uciekamy w cień lub po prostu nie wychodzimy z mieszkań. A tam również jest gorąco i cieżko wytrzymać w takiej temperaturze.

Z pomocą przychodzi nam cyrkulator.

Jest dużo lepszy od tradycyjnego wendylatora. Ponieważ wprawia powietrze w obieg. W zwiazku z tym ma on zastosowanie nie tylko latem, kiedy chłodzi dane pomieszczenie, ale również w okresie grzewczym kiedy poprzez mieszanie powietrza zgromadzonego pod sufitem z resztą wzmacniają nagrzewanie i w konsekwencji obniża koszty ogrzewania. 

 

Cena takiego cyrkulatora jest większa od tradycyjnego marketowego wentylatora. ale za to zakupioy jest na długie lata a nie na jeden sezon. O kupnie zadecydowały powyższe argumenty i nie było mowy o innym rozwiązaniu. 

 

Zobacz również