Moje plany Wakacyjne? / My plans for Holiday?

 

Ciao!

 

Właśnie czas wakacji się rozpoczął. I to chyba najlepsza część w całym roku. Nie tylko dla odpoczynku, ale także dla aktywności i słoneczka 😉 … oby było go jak najwięcej!

 

 

Jakie mam plany na te wakacje?

 

Wycieczki? Nie mam ustalonych konkretnych planów, raczej te wakacje spędzę w swoim mieście. Może pojadę gdzieś na całodniowe wycieczki.

Ale ruszać się ze Śląska nie zamierzam! Nie to, żebym tak kochała się w moim regionie tu raczej chodzi o finanse których brak.

 


 

 

Bardziej chciałabym nadrobić zaległości w blogowaniu, ponieważ trochę czasu minęło kiedy znów zabrałam się po przeniesieniu bloga za pisanie.

A mam tyle do przekazania. Oby motywacja nie zawiodła.

 


 

W planach remont kuchni, który przekładam z miesiąca na miesiąc. I zawsze znajdzie się coś pilniejszego.

Albo jakieś sprawy związane z siostrą, albo jakieś egzaminy lub choroba.

 


 

 

W te wakacje też postanowiłam się podszkolić z zakresów języków, tak, tak wiem powtarzam się. Ale tym razem na serio.

I nie tylko angielskiego!

Nie daje gwarancji, że ogarnę na perfetk, ale będę się starała.

 


Czytać, czytać i jeszcze raz czytać! Od komputera i telewizora wzrok się psuje, ale od książek nie koniecznie. Tak więc muszę w końcu zabrać się za nie.

Motywacja zdziała cuda! Czytania są same zalety. Chociaż nie, jest jedna wada gdy zabierzesz się za czytane to czas strasznie ucieka.

 


 

 

Fotografowanie. Dużo, dużo zdjęć. Wszystkiego co może inspirować, co może dać siłę i pozytywną energię. Nauczyć się dobrej fotografii o ile to przy moim talencie w ogóle możliwe

 


 

Ostatnia to zabrać się za swoje zdrowie. Leczenie oraz sport. Aktywność bardzo się przyda. Szczególnie w ciepłe dni. Bo zimą zapadam w sen zimowy.

Ta kategoria powinna być na pierwszym miejscu. Ale w sumie kogo obchodzi moja choroba więc tak na końcu chciałabym to przemycić 😉

 

I na zakończenie zaproszenie na FAN PAGE: https://www.facebook.com/designyourhappylife

 

Arrivederci!

 

 

 

Zobacz również