Nie wstydź się każdej pozytywnej chwili i pokazuj ją światu!

 

Długo by można było rozmyślać nad swoim życiem. Rozczulać się i ciągle mieć doła, bo nasze życie jest bez sensu. A może nudne?! Może trzeba by coś zmienić! Cały rok 2015 dał mi w kość i to dosłownie. Nie znałam pojęcia spokój, no może kilka razy. Już nawet byłam na zakręcie, już nawet miałam pożegnać się z życiem, ale los sprawił mi prezent i musiałam jakoś podnieść się po tym wszystkim. Bóg wybrał, którą osobę powinien zabrać. Więc teraz mam dług wdzięczności. No chyba, że to przez ten trud, Bóg stwierdził, że zasługuję na coś więcej, że dałam radę z najgorszym? Tego w sumie chyba nigdy się nie dowiem.

Były smutki, upadki, ale były też pozytywne chwile. Za szczęście uważam każdą najdrobniejszą rzecz. Bo z takich buduje się coś wielkiego, wyjątkowego. I przede wszystkim nie powinnyśmy się tego wstydzić. Oddziałuje to później na naszym dalszym życiu. Możemy żyć w skryciu, ale świat wtedy będzie nas jeszcze bardziej chciał stoczyć, lepiej pokazać, że jesteśmy szczęśliwi, dbamy o to, śmiejemy się z wszystkiego. To niektórych wprowadzi do furi. I także będą próbowali cię zdołować. Ty się nie daj!

 

 

Lepiej się nie wychylaj, nie pokazuj, że jesteś szczęśliwy!

 

 

Taaa. I może od razu może zamknąć się w pokoju z tłoczonymi ścianami. Taki teksty mają tylko ci co nie doceniają co mają wokół siebie. Przy tym jak bardzo było mi ciężko doceniałam najdrobniejsze szczegóły. To mi dało siłę by kłaść się spać i budzić się rano, choć wiedziałam, że kolejny dzień będzie jak poprzedni. Pokazując to co daje mi szczęście, często słyszałam:

 

 

i to cię cieszy. Co w tym wyjątkowego?

 

No właśnie wszystko właśnie ty to masz na co dzień i nawet tego nie zauważasz, ja nie i doceniam te okruchy.

 

 

Zobacz również