Pozytywnie dla singli

 

 

Cześć.

 

Dziś coś pozytywnego dla singli

Już w niedzielę walentynki. Pewnie jedni będą świętować, drudzy nie, a inni będą je spędzać samotnie. To, że jesteś sam nie jest powodem do narzekania i płakania, że nikogo się nie ma. Może to akurat pora do tego by to zmienić. Może właśnie w walentynki zmień nastawienie, uśmiechnij się, cycki do przodu i do boju.

Nie musisz patrzeć jak świat w tym dniu tonie w miłosnym nastroju. Ty w tym dniu idź do kosmetyczki, na basen, kina. A być może los da ci szansę na spotkanie swojej. Zadbaj o swoją kondycję. Nie zamykaj się przed światem. Jeśli masz najlepszą przyjaciółkę wybierz się z nią.

 

 

Szukaj w każdym momencie swojego życia pozytywów, a będziesz szczęśliwa!

 

Nie ma co się załamywać. Wyobraź sobie, że ty nie masz walentynki narzekasz, że jesteś sama i nie masz z kim obchodzić tego święta. Chodzisz zdołowana, smutna bądź poirytowana. Wyobraź sobie, że inni nie mają jak obchodzić dzień matki, nie mają jak świętować dnia ojca. A bardzo by chcieli wręczyć laurkę babci czy dziadkowi. To dopiero jest dołujące. Ale takie jest życie. Ty masz szansę znaleźć ja nie mam takiej możliwości, bo nie wskrzeszę ani rodziców, ani dziadków.

 

 

Zobacz również