To ty jesteś perełką!

Dzień dobry.

 

Dziś trochę o przemyśleniach i wnioskach.

To ty jesteś perełką!

Kiedyś myślałam zupełnie inaczej. Ciągle uważałam się za gorszą. Każdy wytykał, obgadywał mnie za plecami. Wyrzutek i tyle. Moje myślenie zupełnie się zmieniło. Choć czasami mam chwile zwątpienia.

 

Podróbek jest całe mnóstwo, a klejnotów kilka!

 

Najcenniejsze co może być to posiadanie takich ludzi wokół siebie co doceniają cię. Często oceniano mnie przez to co robiłam, co lubiłam.

 

No, bo kto normalny lubi pisać wiersze, prowadzić bloga i uczyć się tańczyć.

 

Takie typy jak ja!

Ich priorytetem były wystrzałowe koleżanki nazywane wtedy psiapsiółami, imprezy i kto ma lepsze ciuchy. Ja miałam jedną prawdziwą przyjaciółkę i za to nie raz mi się oberwało. Dziś te psiapsióły się nienawidzą, bądź spotykają się sporadycznie.

Pasja nauczyła mnie wiele. przede wszystkim to, to, że robię to co kocham.

Choć od tamtego okresu minęło 10 lat i moja pasja się nieco zmieniła.Priorytety się zmieniły, ale wciąż ją mam. Bo człowiek bez pasji jest dosłownie nikim. Żyje tylko po to, bo musi. Właśnie dzięki pasji odsunęłam myśli, że jestem gorsza. Zaczęłam dostrzegać, że jest zupełnie inaczej. Na odwrót niż każdy mówił. To ja mam to coś w sobie. I nie potrzebuję już ludzi wokół siebie średniej klasy.

 

Jeśli mnie nie szanujesz więc spadaj!  Nie będę twoją marionetką.

 

Masz czasem takie wrażenie, że na siłę chcesz być lubianym? Nie zniżaj się do poziomu patologii życiowej. Uwierz za kilka lat i tak albo już z nimi nie będziesz miał kontaktu i straciłaś cenny czas, albo zniszczą cię, bo w każdym stadzie musi być jakaś ofiara, a możesz nie przetrwać.

 

Pozdrawiam

 

 

Zobacz również