Nasze wakacyjne plany

 

DZIEŃ DOBRY!

 

Dziś nadszedł czas, aby przedstawić wam nasze wakacyjne plany. Trochę ostrożnie podchodziłam do planowania czasu wakacyjnego po ostatnim niewypalonym wypadzie do Sandomierza. Bałam się, że gdy znów się coś zaplanuje to coś się spieprzy i to na maksa. Ale przeszło mi. Choć stracha mam nadal. Miejsce, które wybraliśmy to Świnoujście.

Dlaczego?

Byłam tam pierwszy raz w trzeciej klasie podstawówki na zielonej szkole. Zauroczyłam się tym miejscem. A, że miałam marzenie by spędzić choć jedne wakacje nad morzem więc trzeba je w końcu spełnić.

Rozglądałam się po noclegach i trafiłam na jeden w bardzo przystępnej cenie. Konfortów mieś nie będziemy, ale nie po to jedzie się nad morze. Odpoczywać będziemy w inny sposób. Co prawda nie jedziemy ani w lipcu, ani też w sierpniu lecz jak w tamtym roku na początku września i pogoda może być różna. Ale pewnie będą tak jakieś atrakcje. Jednak mam nadzieję, że pogoda dopisze. Na to liczę najbardziej.

Środek transportu to oczywiście pociąg. A jakby inaczej. Już nie mogę się doczekać tego dnia wyjazdu ^^

Jeśli byliście i macie coś do polecenia to dawajcie w komentarzach. Z chęciom przygarnę wszelkie propozycje i sugestie 😉

 

Papatki 😉

 

 

 

 

 

Zobacz również