Seria Niezgodna: Wierna. Warto zobaczyć

 

Hej!

 

Przed wczoraj nie miała czasu by dodać post. Późno wróciliśmy i jeszcze trzeba było kolację zrobić i zjeść.

Wybraliśmy się razem z Rafałem na ten film. Po wcześniejszych obejrzanych częściach nie było wyjścia. Ta opowieść tak nas wciągnęła, że z utęsknieniem czekaliśmy na premierę.

 

Jak oceniam film?

Była to najlepsza ze wszystkich części. Trzymała w napięciu do ostatniej chwili. Nie można było się nudzić, a i efektów specjalnych nie brakowało.

 

Choć premiera była 11 marca nie od razu się wybraliśmy. Przedświąteczne obowiązki nie pozwoliły na to. Ale większość wypadów przypada na czas kiedy tłumów już nie ma w kinach. Raczej nie lubię tłoku na sali kinowej. A jeszcze bardziej gdy ktoś obok siedzi z popcornem i chrupie tak, że na filmie się skupić nie da. Dlatego dobrze, że mam wybór i pójścia później.

OPIS FILMU:

Tym razem Tris i Cztery muszą przekroczyć granicę metropolii przyszłości i wejść do zupełnie nieznanego sobie świata, ukrywanego przez system. Jest to jedyny sposób, by ocalić ludzkość i zniszczyć dyktaturę. To, co odkryją po drugiej stronie, każe im zweryfikować wszystko, w co dotąd wierzyli i raz jeszcze dokonać podstawowych wyborów dotyczących odwagi, wierności, poświęcenia i miłości. Czeka ich ostateczna walka o świat, o siebie, o miłość.

 

 

 

  • Zwiastuny

 

 

 

Zobacz również