Za chwilowe usterki przepraszam! Modernizacja bloga!

Siemka.

Właśnie pracuję nad modernizacją bloga. Takie drobne kosmetyczne poprawy.

Zdjęcia niektóre zostaną poprawione- jest to konieczne. ponieważ niektóre zdjęcia nie nadają się, ich jakość jest fatalna. Ale nie wszystkie zostaną usunięte ponieważ są to wspomnienia. Te które da się to zostaną zastąpione.
Pojawi się kilka nowych kategorii- przede wszystkim posty będą grupowanie do odpowiednich kategorii. nowe posty już mają automatycznie zapisywaną, al…

Siemka.

 

Właśnie pracuję nad modernizacją bloga. Takie drobne kosmetyczne poprawy.

 

  • Zdjęcia niektóre zostaną poprawione- jest to konieczne. ponieważ niektóre zdjęcia nie nadają się, ich jakość jest fatalna. Ale nie wszystkie zostaną usunięte ponieważ są to wspomnienia. Te które da się to zostaną zastąpione.
  • Pojawi się kilka nowych kategorii- przede wszystkim posty będą grupowanie do odpowiednich kategorii. nowe posty już mają automatycznie zapisywaną, ale poprzednie jeszcze nie, będę nad nimi pracować, choć nie jest ich mało!
  • Dodane zostaną listy- tutaj będzie to niespodzianką. Nie ujawnię na razie nic,być może sprawdzi się to.
  • Przeprowadzona zostanie aktualizacja listy: ZROBIĆ 1000 RZECZY PRZED ŚMIERCIĄ- dawno nie była aktualizowana chyba niecały rok temu ostatni raz. A tyle rzezy już zostało zrobionych 😉

Z pewnością, coś jeszcze wyjdzie w praniu. Jednak, jeżeli coś będzie nie do końca działać, bądź będą jakieś drobne błędy to z góry przepraszam. Muszę jednak dodać, że nie mam zbyt wiele czasu na co dzień.

 

Teraz zmykam do obowiązków.

Papaptki 😉

 

Zobacz również