Problemy z kręgosłupem

 

 

Cześć.

 

Gdy mnie tu nie ma to zmagam się z ostrymi bólami kręgosłupa, bądź ćwiczeniami i życiem codziennym. Ostatnio dość mocno przekonałam się jak ból kręgosłupa może zatrzymać życie i ograniczyć wszystkie czynności życiowe do minimum.

Po prześwietleniach mam diagnozę. Zmiany zwyrodnieniowe między kręgowe i stawach krzyżowo- biodrowych. Od tego się nie umiera! Tylko trzeba dużo siły i determinacji. Rehabilitacja to jedyna droga. Taaaa… termin 10 zabiegów czyli przez dwa tygodnie bez sobót i niedziel muszę czekać … uwaga … aż 7 miesięcy termin mam na 2 stycznia następnego roku.

Ale dostałam jeszcze jedne skierowanie i będę próbowała gdzieś indziej. Może będzie coś wcześniej. Póki co jadę na środkach przeciw bólowych, ale mam przepisany gorset ortopedyczny. Aż się cieszę, bo w upały będzie mi jeszcze cieplej.

 

Skąd te problemy?

Praca, praca jeszcze raz praca. Nie czarujmy się dźwiganie worków o wadze 25 kg przy mojej wadze 39 to dosyć sporo i tak przez 3 lata. Kręgosłup bolał, ale zlekceważyłam objawy. Też zbytnio nie było czasu. Teraz już nie mogę sobie odpuścić, bo może się to skończyć jeszcze większymi problemami już nie mówiąc kalectwem.

Zobacz również