I ty również możesz być piękna

 

Dzień dobry 😉

 

Dziś postanowiłam coś pozytywnego wrzucić na bloga.

Pewnie nie jedna z was ma ten sam problem, że nie dostrzegacie w sobie piękna. Ba nawet myślicie, że wogóle go nie ma. Chcecie się przekonać, że nie jest tak?

Jeżeli myślicie, że jesteście brzydkie i nie ma w nic pięknego stań przed lustrem użyj kilku kosmetyków, nie musisz na siłę używać kosmetyków których nie lubisz. Użyj takich, które są ulubionymi. Nie za pomnij o perfumie, ładny zapach jest w stanie poprawić nam humor. Spójrz w lustro i powiedz sobie jestem piękna. Czy już widzisz?

 

 

 

Jeżeli nadal tego nie widzisz zrób kilka zdjęć, możesz nawet sesję. Nie masz nic do stracenia. Oprócz pamięci na karcie. Dojrzałaś?

Jeżeli wciąż masz wrażenie, że może czegoś jeszcze brakuje to weź kartke papieru. Wypisz rzeczy, które do tej pory zrobiłaś, osiągnęłaś w życiu, jakie trudy przeszłaś w życiu. Nawet jedna rzecz wystarczy. Teraz stań przed lustem i spójrz w nie. Myślisz, że jesteś brzydka, ale przecież to nie o to w życiu chodzi, by być miss piękności i niczego nie osiągnąć.

Czym jest piękno? To nie tylko ładna buźka i życie bezproblemowe. To szreg doświadczeń, piękno może być schowane w środku każdej z nas. A twarz bądź sylwetka? No cóż nie wszyscy możemy wyglądać tak samo. Może być zawsze gorzej. Można mieć wypadek, mieć blizny, rany i nie ważne jak wyglądamy zewnętrznie najważniejsze to co jest w nas.

 

I co widzisz już?

 

Mam nadzieję, że tak 😉

 

Pozdrawiam ;*

 

 

 

 

Zobacz również