Promocja rossmann – 49%

Dziś kilka nowości z kosmetyków. Starczają mi średnio na …

… pół roku będź dłużej. Na codzień używam tylko kremu nawilżającego oraz pudru. Od czasu do czasu użyję jakiś cieni. Gdy jednak zdarza się jakaś specjalne okazja to oczywicie robię makijaż, ale nie zawsze. Dlatego więc kosmetyki starczają mi na długo. Nie mam jakiś konkretnych. Nie jestem w tym temacie ekspertem. Być może nie są aż takiej dobrej jakości, ale na moje skromne „od czasu” w zupełności wystarczy. Z drugiej strony trochę finanse na to nie pozwalają. Wiem, że to wylko kilka kosmetykół na pół roku/rok. Więc jak by przeliczyć to kilka złotych miesięcznie. Ale jednorazowo tyle nie mam.

Co prawda mam już skarbonkę do której odkładam już na kolejną promocję. Naprawdę warto skorzystać. Kupujemy kosmetyk prawie za połowe ceny. A za cenę orginalną mamy aż dwa produkty. To idealne rozwiązanie dla tych co oszczędzają i tych, którzy kosmetyki idą jak rzeka.

W tym miesiącu gdy była promocja na pędzle w końcu doczekałam się dwóch. Cięgle odkładałam na później. Używałam takiego, który był dołączony do kuferka z kosmetykami. Był marnej jakości, ale na „od czasu do czasu” w zupełności wystarczał.

 

 

Pozdrawiam i całuję BARBARELLA

 

Zobacz również