Perfumy od KATE PERRY

Cześć!

Przed świętami była w rossmanie promocja na perfumy. 1+1 gratis. Zapach KATE PERRY'S MAD POTION używałam już od listopada. Bardzo przypadł mi do gustu. Uwielbiam takie zapachy. W trakcie trwania promocji sięgnęłam po drugi zapach. Równie ładnie pachnie. Wzięłam na spróbowanie. Trochę żałuję, że kupiłam wtedy tylko dwie sztuki. Ponieważ bardzo się opłacało. perfumy były tańsze o ok. 10 zł + drugi gratis. Ale zbyt późno się zoriętowałam o tej prom…

 

 

Cześć!

 

Przed świętami była w rossmanie promocja na perfumy. 1+1 gratis. Zapach KATE PERRY'S MAD POTION używałam już od listopada. Bardzo przypadł mi do gustu. Uwielbiam takie zapachy. W trakcie trwania promocji sięgnęłam po drugi zapach. Równie ładnie pachnie. Wzięłam na spróbowanie. Trochę żałuję, że kupiłam wtedy tylko dwie sztuki. Ponieważ bardzo się opłacało. perfumy były tańsze o ok. 10 zł + drugi gratis. Ale zbyt późno się zoriętowałam o tej promocji i półki były już puste.

 

Dla kogo te zapachy? 

Przede wszystkim dla dziewczyn, które lubią słodkie zapachy. Choć nie jest przesłodzony. Idealny na co dzień jak i na wyjścia.

 

 

A wy macie jakieś swoje zapachy? Możecie zdjęcia wrzucać w komentarzach chętnie wypróbuję inne 😉

 

Pozdrawiam

 

 

 

Zobacz również