Kolorowanki dla dorosłych!

 

Przygotowania ślubne są przyjemnością, ale pojawiają się także stresujące momenty. 

… Dodam, że czasami trudno sobie ze stresem poradzić. Najlepsze na odstresowanie dla mnie jest odciąć się od wszystkiego, usiąść w kącie, włączyć muzykę oraz zapalić jakiś zapach w kominku aromatyczny. Dobrym sposobem jest także uwolnić fantazję i coś namalować, coś stworzyć. Jeśli nie jesteście, aż tak bardzo twórczy zawsze możecie sięgnąć po przygotowaną kolorowankę.

Dokładny opis co w nich się znajduje będzie w kolejnych postach. Ja zakupiłam je przez interniet. Nie bardzo ma się pewność co w nich znajdziemy, ale zaufała intuicji.

Za każdą dałam 18,90 zł w księgarniach możemy je znaleźć 24,90 zł. Jeśli myślicie, że kolorowanki są tylko dla dzieci to jesteście w błędzie. Ja w dzieciństwie uwielbiałam je. Każda była od pierwszej strony do ostatniej wykończona. Gdy usiadłam do kolorowania przypomniał mi się ten okres. Tylko ja i mnóstwo kolorowych kredków, mazaków oraz długopisów.

Myślę, że nikt z nas nie jest za stary by oddać się fantazji. Tu możecie sami stworzyć jakimi barwami będzie wypełniona kolorowanka.

 

Czy zdaje egzamin?

Powiem tak. Gdy coś zle zaczniesz lub pomylisz kolory można się nieźle wkurzyć. Ale z mojego doświadczenia czasami drobnym błądem może stworzyć coś pięknego. Sama książka jest bardzo dobrej jakości. Kartki są grube. Nic nie będzie przebijać chyba, że użyjecie markerów.

 

Dlaczego takie wybrałam?

Spodobały mi się okładki. W księgarniach przeglądałam różna, ale we wszystkich byłby tylko kwiatki. Nie jara mnie to aż tak bardzo. Choć może w przyszłości jakąś zamówię. I jakoś nie czuję bym była zbyt duża na kolorowanke z motywami dziecięcymi, czyli świat wróżek.

 

Mieliście już jakąś kolorowankę dla dorosłych? Jak wam się podobają? Jakie polecacie?

Zostawcie w kolentarzu wasze propozycje, możecie również w komentarz wkleić zdjęcia waszych postępów 😉

Pozdrawiam BARBARELLA

 

Zobacz również