Gry komputerowe

Nadchodzi weekend więc czas by trochę odpocząć. Robiąc porządki jakiś czas temu wyciągnęłam z pudełka moje gry      the sims 3     . Wieki w to nie grałam. Od czasu można poddać się i usiąść. A jeszcze za jest codzienna gonitwa za czasem.

W weekendy zawsze próbuję nadrobić tyle ile to możliwe co mam w planach na następny tydzień. Nawet najmniejsza organizacja rzeczy, rozpisanie planu dnia ułatwi nam bardzo życie.

Ale wracając do tematu gier. Kiedyś miałam mnóstwo demówek. Były to przeważnie przygodowe. Pamiętacie gre    HUGO   . Był zdecydowanym faworytem. Wcześniej gra     SUPER MARIO     totalna rewelacja. Nie tylko mama miała nas z głowy, ale również pomagały takie gry rozwijać pamięć. Szczególnie gdy nie zbyt chciło się każdego z poziomu przechodzić tylko szukało się takich rur gdzie nas przenosiły na inne poziomy.

Co do the sims to tą gre uwielbiam pod względem budownia domów ich aranżację.

   •  ROLLER COSTER 3  •    jakiś czas temu narzeczony ją zamówił. Do dziś w nią nie grałam. Leży i czeka na wolny czas. Miałam do tej pory pierwszą wersję jaka powstała. Była super czy ta taka będzie? Zobaczymu.

Zanim jednak wezmę się za gry muszę nadrobić z blogiem i sprawami prywatnymi.

     ♦    Jakie były wasze ulubione gry w dzieciństwie? macie jakieś ulubione gry?     ♦     

Cześć! 

Zobacz również