Wybór obrączek

 Kolejny temat dotyczący ze ślubem to wybory obrączek. Jeśli jesteście tradycjonalistami to problem z głowy. Tradycyjne obrączki znajdziecie wszędzie. Jeśli zależy wam na jakimś konkretnym wzorze to musicie chodzić i pytać.

Co do wyboru to moja rada nie wybierajcie Apartu bądź podobnych. Lepiej iść do osiedlowego jubilera. Zaoszczędzicie na prawdę dużo. My byliśmy właśnie w aparcie i mają tak okrojoną ofertę, że nie wiedzieliśmy czy się śmiać czy płakać. Nic, ale to dosłownie NIC nam się nie podobało. Wyszukaliśmy zdjęcie i poszliśmy do najzwyklejszego jubilera. Nie dość, że w tych apartach nie przyjmują złota to zdażają się, że złote to tylko z nazwy i koloru.

Jeśli masz złoto, które leży zakurzone w szafce, bądź babcia, albo mama mają nieużywaną biżuterię i już jej nie założą to zaoszczędzicie. My płaciliśmy 597 zł za robocizną. Reszta była z biżuterii. Obrączka ojca, obrączka babci oraz pierścionki mamy. Nasze obrączki będą grubości 5 mm. Ale zobaczycie je już niebawem.

Termin oczekiwania. Im wcześniej zamówisz tym mniej się będziesz stresować, że będą na czas. Sezon tu również jest wielki minus. My zamawialiśmy pod koniec grudnia 20 stycznia odebraliśmy. Podem jubilerzy mają nawał pracy więc może się zdarzyć, że nie wyrobią.

 

     •     Które wam najbardziej przypadły do gustu?     •      

Pozdrawiam,

     ♦     BARBARELLA     ♦     

 

Zobacz również