Kolejna promocja w Rossmann -49%

Szukając odpowiednich kosmetyków warto wykorzystać takie promocje do przetestowania nowości. Myślę, że wybiorę sprawdzone kosmetyki, które już używałam, ale również jakieś do przetestowania.

Właśnie na taką promocję czekałam. Aktualnie kilka rzeczy już mi się kończy. A warto zrobić sobie zapas na kolejne miesiące.

Promocja ma trwać od 20.04.2017- 28.04.2017 r.

Będzie obejmować kosmetyki do makijażu. W ostatnich edycjach był podział na usta, twarz, oczy. Tym razem jest wszystko na raz. Z jednej strony dobrze, bo mamy szansę kupić nie czekając, a z drugiej strony sieć rossmann jest strasznie oblężony i nie da się dostać do półek.

Byłam w sklepie, ale jak zobaczyłam tą zgraję i nie mogąc się wydostać to wyszłam. W domu złożyłam zamówienie i po 3 godzinach już mogłam odebrać w drogerii. Jeden minus musisz zamawiać wypróbowane produkty. Nie ma możliwości zobaczenia jak wyglądają. Słyszałam, że ludzie już po północy siedzieli i robili zakupy. Mało tego do sklepu wtargnął facet napakowany. Pani mu się odsuwały, do kasy pognał z fluidem dla swojej pani. Był to zabawny widok oraz czarujący, bo mało który facet cisnął by się przez te zdesperowane panie po kosmetyk dla swojej kobiety.

Już niebawem dodam posta z kosmetykami, które kupiłam.

Zobacz również