Recenzja sukienki z koronki- ALIEXPRESS

 

Suknia z koronki kupiona na ALIEXPRESS czy na prawdę warto było ją kupić?

 

Od miesiąca zanosiłam z zamiarem kupna sukni w którą przebiorę się po oczepinach. Kompletnie nic mi się nie podobało. Wszystko to takie nie jakieś. Chodziłam po sklepach, allegro itp. Żadna mi nie przypadła do gustu. Jak były ładne to krótkie, a ja raczej chciałam coś dłuższego. No i te ceny. Na allegro znalazłam kilka bardzo pięknych, ale większość ponad 300 zł. to 1/3 ceny mojej sukni ślubnej!

W końcu znalazłam tą w której zakochałam się. Ludzie mi mówili nie kupuj na aliexpress, bo przyjdzie jakaś szmata, bo będzie kiepskiej jakości, bo coś tam. Ha! Albo nie przyjdzie wcale. Zamawiałam pierwszy raz. Zanim to zrobiłam przejrzałam cały net jak się to je. Wskazówki na co zwracać uwagę, jak zamawiać i w razie gdyby coś było nie tak jak rozwiązać problem.

Suknię

zmówiłam 8 marca 2017

Wysłali 13 marca 2017

Dostałam przesyłkę 23 marca 2017

Moja ocena 10/10

 

Wybrałam kolor sky blue i rozmiar 10. Kierując się tabelą wybrałam rozmiar większy. Mam szersze biodra i w rozmiar 9 mogłabym się nie zmieścić. Do poprawki jest jeszcze długość i gorset, który okazał się luźny, ale byłam na to przygotowana. Jestem zachwycona jakością. Wydałam na suknię 143 zł razem z przesyłką. Nawet jak poprawki wyjdą 30 zł to i tak dużo jestem na plusie. Kolor ten wchodzi w morski. Nie błękit tak jak jest na stronie. Link do sukni: KLICK!

Zdjęcia były robione na szybko, tak jak stałam tak zrobiłam. Całkiem inaczej będę wyglądała w makijażu i fryzurze. Do tego dojdzie dopasowana suknia i oczywiście inny stanik. Kupiłam już bardotkę, który będzie idealny do tej sukni. Mam w planach jeszcze dorobić ramiączka, bo wolę mieć pewność, że mi nie spadnie. A przede wszystkim chcę czuć się komfortowo.

 

 

Zobacz również