Marzenia rodzą się tylko raz, potem czekają na realizację!

Marzenia rodzą się tylko raz, potem czekają na realizację!

Warto mieć jakiekolwiek marzenia, bo bez marzeń człowiek nie ma prawa być szczęśliwy. No, bo co to za życie, żeby tylko żyć!

Marzenia, które warto spełniać dopełniają nasze życie. Z czasem osiągamy coraz więcej i więcej. Nawet nie obejrzymy się za siebie, a osiągniemy szczyty. Wspinaczki bywają trudne, ale oglądanie świata z góry i podziwianie dodaje jeszcze więcej mocy.

Marzenia każdy może mieć swoje. Tu jest dowolność. Nie ważne czy pragniesz pojechać do TOKIO, AMSTERDAMU, BRAZYLI czy NOWEGO JORKU. A może masz ochotę przelecieć się balonem. Skoczyć na bungee i poczuć adrenalinę?

Życie może się jutro skończyć, ale też trwać wieki. Warto mieć plan na nie!

 

Mając 8 lat chciałam chodzić na balet. Potem w gimnazjum stwierdziłam, że może hip-hop albo jazz. Pod koniec szkoły chciałam nauczyć się gry na gitarze. Gdzieś zawsze ta muzyka się przewijała w różnych postaciach. Gdy poszłam na cukiernika bardzo pragnęłam nauczyć się profesjonalnych tortów. Jedno najzabawniejszych marzeń to napisać scenariusz do jakiegoś filmu typu musical. Nawet nie pamiętam skąd to się u mnie w głowie wzięło. Tych marzeń było całkiem sporo i ciągle pojawiają się kolejne.

Dziś.

Ukończyłam kurs florystyczny, powróciłam do Świnoujścia- wycieczka życia, tworzę rękodzieło artystyczne, piszę bloga, mam swojego jedynego mężczyznę, bierzemy ślub. To tylko kilka marzeń, które już się spełniły, a kolejne czekają w kolejce.

O niektórych marzeniach po prosty nie da się zapomnieć. Więc trzeba je zrealizować, by nie zalegały. Na balet to ja już dawno za stara jestem. Nie czarujmy się powinno go się doskonalić właśnie w wieku +6 lat. Ale myślę, że na pozostałe można by jeszcze coś zdziałać.

     ∞     A wy jakie macie marzenia?     ∞     

 

Zobacz również