Współpraca

Dlaczego warto?

Bloger to człowiek, który daje możliwość wsparcia marki w inny sposób niż celebryci czy bilboardy. Przede wszystkim można z nim porozmawiać, czytelnicy zresztą często mailują, piszą wiadomości na facebooku do swoich ulubionych blogerów. Ci zaś budują między sobą a odbiorcami wieź przypominającą kumpelską znajomość. Przez co reklama na blogu jest bardziej wiarygodna, wszak podpisuję się pod nią swoim imieniem i nazwiskiem.

Dlaczego ja?

Współpracując z kimś staje się jednocześnie jego obrońcą na blogu, komentarze w takich tekstach są pod dużym nadzorem tak aby marka nie straciła na współpracy tylko zyskała jak najwięcej.

Wszystkie teksty na blogu są autorskie, te promocyjne też, nie kopiuje tekstów z ulotek reklamowych czy innych materiałów promocyjnych. Piszę o wadach i zaletach skupiając się na tych pierwszych – nie ma przecież produktów idealnych ale są takie, które dążą do tego stanu.

Jaka forma współpracy?

– recenzje
– konkursy
– relacje
– bannery
– teksty sponsorowane
– współpraca z wieloma blogerami
– każda ciekawa i kreatywna oferta, im bardziej szalona tym lepiej.

Z kim chcę współpracować?

Z firmami, które oferują produkty dobre, takie z których sam korzystam lub chciałbym skorzystać. Stawiam na szali swój wizerunek, dlatego nie pozwolę sobie na promowanie usługi czy produktu niskiej jakości.

Ile to kosztuje?

Do każdej współpracy podchodzę indywidualnie, różne są potrzeby firm i nie sposób ująć wszystkiego w klamrach.

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych odsyłam do zakładki kontakt.